Sharkass - raperka


SharkaSs je mladá gymnazistka, která pochází z Prahy. Je známá nejen jako vítězka soutěže Battle night 11, ale i dalšími úspěchy ve freestylu. Hudbě se věnuje od 13 let, texty si píše sama..

Sharkass svojí hudební dráhu začínala na internetovém profilu bandzone.cz/sharkass, prostřednictvím kterého zveřejňovala svoji tvorbu. Účastnila se menších freestyle-rapových akcí pořádaných v bývalém pražském klubu Pantheon. Vystupovala i na větsích akcí v klubech jako Očko, Face To Face Music Club, Xt3, Audio music club nebo Palác Akropolis a zarapovala si i na největší akci - HipHopKemp.

V roce 2009 vydala první mixtape, který nesl jméno Komix Životem. Aktuálně stále skládá další tracky, které si blíže můžete prohlédnout v diskografii. Během své tvorby spolupracovala s hip-hopovým obchodem Lil Town a spoustu dalšími umělci. Byla hostem v rádiích jako je Spin, HipHopStage či Český rozhlas Vltava.

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich